شرکت نرم افزاری پویندگان اندیشه جوان
 • مشاوره ی برخط

  با خیال راحت ، به استفاده از سیستم بپردازید. ما در کنار شما هستیم

 • برنامه نویسی با جدید ترین متد روز

  ما با تلفیق بین تجربه و تخصص، همزمان با پیشرفت علم روز دنیا، در مسیری روشن گام بر میداریم

 • ارائه ی راهکارهای نرم افزاری

  از راهکارهای نرم افزاری پویان سافت، برای ایجاد مزیت رقابتی در کسب و کارتان، بهره بگیرید

 • مشاوره ی برخط

  با خیال راحت ، به استفاده از سیستم بپردازید. ما در کنار شما هستیم

  1. برنامه نویسی با جدید ترین متد روز

   ما با تلفیق بین تجربه و تخصص، همزمان با پیشرفت علم روز دنیا، در مسیری روشن گام بر میداریم

  شروع!

  سیستم جامـع اتوماسیون اداری

  امروز با پيشرفت هاي بوجود آمده  در بخش IT و ICT ( فنآوري اطلاعات ) استفاده موثر از اطلاعات و زمان يكي از عوامل موثر در موفقيت سازمانها مي باشد و بكارگيري صحيح و به موقع تكنولوژي موجود از اولويت هاي اجتناب ناپذير محسوب شده و از ديد هيچ مدير دورانديشي پنهان نخواهد ماند. ضرورت انجام فعاليتهاي اداري در حداقل زمان ممكن با حداكثر سرعت و دقت و با بهره گيري از ايمن ترين و آخرين تكنولوژيهاي موجود و صرفه جويي قابل ملاحظه از نظر اقتصادي همه  مديران را برآن ميدارد تا به منظور يكپارچگي و نظام بخشيدن به امور اداري خويش از سيستم‌هاي اتوماسيون اداري استفاده نموده و امكان تبادل اطلاعات را در حدي وسيع و منسجم فراهم نمايد.

  در حال حاضر استفاده از تكنولوژيهاي موجود در امر IT روش هاي نويني را براي ايجاد، گسترش و يكپارچه سازي اطلاعات فراهم آورده و امكان همسویي با فعاليتهاي جهاني IT را فراهم مي‌آورد.براين اساس، برپاسازي سيستم اتوماسيون اداري به عنوان يك نياز و يك تحول نه تنها به جريان كار سرعت و دقت مي بخشد بلكه با يكپارچه نمودن اطلاعات اين امكان را براي مديران  فراهم مي آورد كه به اطلاعات يكپارچه و طبقه بندي شده مورد نياز به آساني دسترسي پيدا نموده و مبناي قابل اتكايي براي تصميمات سريع و دقيق داشته باشند.

  در اين راستا شركت پويندگان انديشه جوان نيز با هدف ارتقاي سطح مكانيزاسيون سازمانها و موسسات و افزايش كيفيت و كاهش هزينه هاي پشتيباني اقدام به طراحي و ساخت سيستم جامع اتوماسيون اداري نموده است. اين سيستم تحت web بوده و امكان ارتباط و مكاتبه را براي سازمانهايي كه داراي پراكندگي جغرافيايي و ساختمانهاي غير متمركز مي‌باشند فراهم مي آورد. ضمن آنكه برقراري ارتباط با سيستم و دسترسي به اطلاعات از هر نقطه‌اي خارج از مراكز اداري سازمان نيز امكان پذير است.